{{title}}
{{body}}
{{tagline}}
{{body}}
{{body}}
{{item.label}}
{{f.label}}
{{Body}}
{{receiptRedirectText}}
{{hintTitle}}
{{hintBody}}
{{hintTitle}}
{{hintBody}}
{{hintTitle}}
{{hintBody}}
{{hintTitle}}
{{hintBody}}
{{data.labels.body}}
{{data.labels.body}}
Her kan der kun vælges en:
Her kan der vælges flere:
Bemærk: ved valg af flere bliver søgningen smallere!
{{labels.errorBody}}
{{labels.noResultsBody}}
{{scrollHint}}
{{textLabels.successBody}}
{{data.qrText}}
{{Description}}
{{item.location}}
{{item.prices[0].value}} kr. ({{item.prices[0].label}}) / {{item.prices[1].value}} kr. ({{item.prices[1].label}})
{{item.location}}
{{item.prices[0].value}} kr. ({{item.prices[0].label}}) / {{item.prices[1].value}} kr. ({{item.prices[1].label}})
{{errorBody}}
{{noResultsBody}}
Danmarks største E-handelskonference er tilbage i fysisk form - og KUN fysisk! 40 talere på 5 scener - alt i alt 26 timers guldkorn fra succesfulde cases fra ind- og udland, blandet med de nyeste trends, det største netværk, høj faglighed og ubegrænset vidensdeling. Glæd dig til en fantastisk dag, hvor E-handel er Big Business, og du kan møde DitUr, Zalando, Toyota, Haglöfs, Miinto, Sinful, Sport24, Ecooking, Matas og mange flere - kæmpe værdi for pengene! Tilmeld dig i allerede i dag - Vi ses!
Konference
E-handel er Big Business - både 2022 og forrige år har vist, at verdenen er omskiftelig. Derfor er det vigtigere end nogensinde, at du har fingeren på e-pulsen!
Kom med til Danmarks konference for e-handel; den største e-handelskonference for vidensdeling, branche-netværk, nationale og internationale cases, trends og tendenser samt høj faglighed. Hvert år sender E-handelskonferencen e-handlere i den rette digitale retning – og vigtigst af alt – du får inspiration til initiativer, du kan implementere i din virksomhed allerede dagen efter E-handelskonferencen 2022.
Det danske forbrugermarked for online handel er stadig påvirket af pandemi, nedlukning og genåbning – en indflydelse, der stiller store krav til den digitale shopping-oplevelse og til dig som udbyder online! På årets e-handelskonference snakker vi om marketing, salg, kundeoplevelse, logistik, vækst, bæredygtighed og argumented reality (AR), artificial intelligence (AI), Big Data, Headless personalisering, mobil-shopping, chatbots, apps, abonnement, sociale medier m.m.
Danmarks største konference for detail- og e-handel med mere end 1200 deltagere. Du får rig mulighed for at netværke med andre i samme branche. Nationale og internationale talere, e-handlere, bureauer og eksperter bliver headhuntet til Øksnehallen i København, hvor de præsenterer deres cases, succeser, udfordringer og bud på fremtiden. Derefter står de klar til at netværke med dig. For 17. gang i år bliver E-handelskonferencen bliver afholdt – og udelukkende fysisk i Øksnehallen d. 13. oktober 2022.
[NETVÆRK MED DELTAGERE OG TALERE]
[LÆS MERE OM E-HANDELSKONFERENCEN]
Rabatkode til overnatning på DGI BYENs Hotel og CPH Hotel.
Brug følgende kode og link:
Kode: MESSER
[LINK TIL BOOKING AF HOTEL]
Åbningstider på telefonen er hverdage mellem kl. 8 - 14.